Naujienos

Išrinkta nauja Lietuvos verslo moterų tinklo vadovė

sausio 30

Sausio 26 d. Fausta Šeputytė, vadovavusi Lietuvos verslo moterų tinklui (LVMT) pastaruosius ketverius metus, savo įgaliojimus perdavė naujai vadovei Jurgai Rimkei. Susitikime, vykusiame Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijoje (LPPARA) kadenciją baigusią ir naująją vadovę pasveikino l.e.p. LPPARA prezidentas Sigitas Gailiūnas ir LPPARA generalinė direktorė Giedrė Ražinskienė bei LVMT Vilniaus klubo vadovė Ieva Redikaitė. Susitikimo metu buvo aptarta jau penkioliktus metus vystoma LVMT veikla ir ateities planai, kuriuose tarpregioninio verslininkių bendradarbiavimo ir ryšių stiprinimas, LVMT žinomumo didinimas, tarptautinio bendradarbiavimo plėtojimas su kitų šalių verslo moterų organizacijomis, partnerių pritraukimas ir bendri projektai.

Fausta Šeputytė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančio Kauno VMT narė, Tinklo veikloje dalyvauja nuo pat jo įkūrimo. 2018 m. ji buvo išrinka Lietuvos VMT vadove. 4 metų kadencija buvo pilnas iššūkių laikotarpis, kai dėl pandemijos, karo ir jų sukeltų ekonominių iššūkių teko rūpintis ne tik savo verslais, bet ir ieškoti naujų LVMT veiklos formų, telkti nares bei praktikoje patikrinti LVMT devizą „Sava tarp savų“. Faustos Šeputytės vadovavimo laikotarpiu išaugo ir sustiprėjo Vilniaus VMT, įsikūrė Klaipėdos VMT, organizuotas pirmasis Lietuvos verslo moterų forumas Kaune, o Tinklo narių skaičius visoje Lietuvoje pasiekė 170. Kadenciją baigusi vadovė pažymėjo, kad kiekvienas laikmetis diktuoja savus iššūkius, ir palinkėjo LVMT sėkmės, ne tik įveikiant kliūtis, bet ir įgyvendinant naujus, ambicingus planus.

Jurga Rimkė, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančio Vilniaus VMT narė ir buvusi jo vadovė, išrinkta LVMT vadove visuotiniuose rinkimuose, vykusiuose praėjusių metų gruodžio mėnesį. LPPARA vykusio susitikimo metu Jurga Rimkė dėkojo LVMT bendruomenei už nuoširdų palaikymą ir pasitikėjimą, ji sakė: „Labai tai vertinu, nes tikiu, kad veikdamos kartu ir palaikydamos viena kitą galime nuveikti keliskart daugiau nei pavieniui. Tegul mūsų pavyzdys užkrečia ir paskatina kitas moteris imtis verslo ir jungtis prie mūsų Tinklo bei Lietuvos regioninių prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės.“

Lietuvos verslo moterų tinklas, įsteigtas 2008 m. liepos 23 d., šiemet švęs savo veiklos 15 metų jubiliejų. LVMT pradžią davė tuometinės Kauno PPAR narės Astos Šileikienės iniciatyva. Ankstyvą 2008 m. pavasarį Lietuvos PPAR generalinių direktorių pasitarime buvo nuspręsta prie LPPARA įkurti Lietuvos verslo moterų tinklą. Birželio mėnesį Kaune įvyko pirmoji Lietuvos PPARA verslo moterų tinklo konferencija, į kurią susirinkusios Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Vilniaus PPAR bei jų filialų aktyvios narės verslininkės nusprendė burtis į branduolius ir kurti verslo moterų bendradarbiavimo tinklą Lietuvoje. Šio tinklo komiteto pirmininke tapo Asta Šileikienė.

Šiuo metu LVMT sudaro 5 regioniniai klubai, veikiantys Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmuose. LVMT narėmis gali tapti atitinkamo regiono PPAR nares (įmones) atstovaujančios moterys, kurios yra verslo savininkės / bendrasavininkės ar aukščiausio lygio vadovės.

Plačiau apie LVMT https://www.verslomoterys.lt/