Naujienos

Seminaras Rūmų nariams – valstybės pagalba teikiama per INVEGĄ
2021-02-18

Seminaro laikas – vasario 24d. 10 val. Vieta:  ZOOM platforma. Registracija vykdoma iki vasario 23 d. 12 val. Jūsų regioniniuose Rūmuose arba Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijoje adresu info@chambers.lt.

Plačiau
Rūmų bendruomenės susitikimas su LR VRM ministre A.Bilotaite
2021-02-11

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovai ir rūmų bendruomenės nariai šiandien susitiko su LR Vidaus reikalų ministre Agne Bilotaite, viceministrais Arnoldu Abramavičiumi ir Vitalij Dmitrijev, aptarti verslo keliamų klausimų.

Plačiau
EUROPOS EKONOMINĖ APŽVALGA 2020 (vykdo Eurochambers)
2021-01-28

Europos šalių Rūmai po Europos Parlamento balsavimo prašo daugiau paprastumo ir proporcingumo.

Plačiau
Rūmų bendruomenės susitikimas su LR Susisiekimo ministru ir jo komanda
2021-01-27

2021 m. sausio 27 d., Vilnius. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai šiandien susitiko su LR Susisiekimo ministru Mariumi Skuodžiu, Ministerijos kancleriu Ramūnu Dilba, viceministrėmis Agne Vaiciukevičiūte ir Loreta Maskalioviene bei ministro patarėjų komanda aptarti Rūmų bendruomenės keliamus klausimus, verslo problemas, pateikti pasiūlymus, kaip gerinti situaciją susisiekimo sektoriuje.

Plačiau
Kviečiame dalyvauti konkurse “Lietuvos Eksporto prizas 2020”
2021-01-14

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija rengia konkursą “Lietuvos Eksporto prizas 2020” ir kviečia įmones dalyvauti.

Plačiau
Prekybos, pramonės ir amatų rūmai nerimauja dėl išsiderėto vakcinų kiekio
2020-12-21

Pirmadienį Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA) ir penkių regioninių prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovai kreipėsi į Prezidentą Gitaną Nausėdą, Ministrę Pirmininkę Ingridą Šimonytę ir Seimo pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen dėl vakcinavimo apimčių didinimo ir proceso tobulinimo.

Plačiau
Prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia suvienodinti prekybos sąlygas
2020-12-17

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA) šiandien, ketvirtadienį, išplatino kreipimąsi LR ekonomonikos ir inovacijų ministrei Aušrinei Armonaitei, finansų ministrei Gintarei Skaistei, taip pat LR Vyriausybės kanceliarijai ir Seimo Ekonomikos komitetui. LPPARA atkreipia dėmesį į šiuo metu nevienodas sąlygas prekybos veiklai vykdyti.

Plačiau
Lietuvos Verslo Taryba prašo Ministrės Pirmininkės užtikrinti darbo grupės tęstinumą
2020-12-15

Lietuvos Verslo Taryba, vienijanti didžiausias šalies verslo asociacijas – „Investor's Forum“, Lietuvos darbdavių konfederaciją, Lietuvos pramonininkų konfederaciją ir Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociaciją – šiandien kreipėsi į LR Ministrę Pirmininkę Ingridą Šimonytę prašydama užtikrinti 2020 m. kovo mėn. sukurtos darbo grupės valstybės lygio ekstremaliosios situacijos priemonių taikymo verslui klausimais koordinuoti veiklos tęstinumą. Šią darbo grupę sudarė pagrindinių verslo asocijuotų struktūrų vadovai ir valstybės institucijų aukšto rango pareigūnai.

Plačiau