Naujienos

Įteikti kasmetiniai „Lietuvos eksporto prizo“, „Lietuvos metų verslininkės-vadovės“ ir „Darbo žvaigždės“ apdovanojimai
2021-09-14

Šiandien Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA) įteikė kasmetinius „Lietuvos eksporto prizo“, „Lietuvos metų verslininkės-vadovės“ ir „Darbo žvaigždės“ apdovanojimus.

Plačiau
Lietuvos-Čekijos verslo forumas
2021-09-07

Šiandien LPPARA prezidentas Rimas Varkulevičius, kartu su Čekijos Respublikos užsienio reikalų ministru Jakub Kulhanek, LR Ekonomikos ir inovacijų viceministre Ieva Valeškaite, Čekijos Respublikos prekybos rūmų viceprezidentu Radek Jakubsky, dalyvavo Lietuvos-Čekijos verslo forume.

Plačiau
Kasmetiniai nusipelniusių verslo bendruomenės atstovų apdovanojimai
2021-08-31

Džiaugiamės pranešdami, kad Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija 2021 m. rugsėjo 14 d. organizuoja kasmetinius nusipelniusių verslo bendruomenės atstovų apdovanojimus.

Plačiau
Trijų jūrų (Baltijos, Juodosios ir Adrijos) valstybių prezidentų susitikimas bei verslo forumas
2021-07-12

Sofijoje (Bulgarija) liepos 8-9 dienomis vykoTrijų jūrų (Baltijos, Juodosios ir Adrijos) valstybių prezidentų susitikimas.

Plačiau
LR Žemės ūkio Rūmų 95-ųjų įkūrimo ir 30-ųjų atkūrimo renginys
2021-07-08

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Rimas Varkulevičius dalyvavo LR Žemės ūkio rūmų 95-ųjų įkūrimo ir 30-ųjų atkūrimo sukakties paminėjimo renginyje.

Plačiau
Atsargiai – virusas !
2021-06-25

Gerbiamieji, pasinaudojant Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidento Rimo Varkulevičiaus vardu platinami virusiniai laiškai su melaginga informacija.

Plačiau
Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų susitikimas su Lietuvos Banko vadovais
2021-06-03

Birželio 1 d. įvyko Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovų susitikimas su Lietuvos banko valdybos pirmininku G. Šimkumi, Lietuvos banko valdybos nariu M. Jurgilu ir Lietuvos Banko Priežiūros tarnybos vadove J. Govina.

Plačiau
Prekybos, pramonės ir amatų rūmai išrinko metų eksportuotojus ir metų verslininkę
2021-06-01

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA) paskelbė kasmetinius „Lietuvos eksporto prizo“ ir „Lietuvos metų verslininkės“ apdovanojimų laimėtojus. Konkursas parodė, kad nepaisant pandemijos nulemtų iššūkių, per pastaruosius metus, Lietuvos verslas drąsiai ieškojo naujų rinkų, investavo į su automatizavimu bei tvarumu susijusius sprendimus.

Plačiau
Rūmų nariai palaiko siekį tausoti aplinką, bet turi praktinių klausimų
2021-06-01

Birželio 1 d. vyko nuotolinis Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų (LPPAR) bendruomenės narių susitikimas su Aplinkos ministru Simonu Gentvilu. Artimiausiems metams ir dešimtmečiams Lietuva kartu su ES yra užsibrėžusi ambicingų tikslų atliekų perdirbimo, atsinaujinančios energetikos ir kitose su aplinka susijusiose srityse.

Plačiau
Lietuvos Verslo Tarybos pareiškimas
2021-05-28

Verslo Taryba, kurią sudaro asociacija „Investors‘ Forum“, Lietuvos pramonininkų konfederacija,  Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija bei Lietuvos darbdavių konfederacija, apgailestauja, kad verslininkų tarpe dar vis pasitaiko atvejų, kai priimami neatsakingi sprendimai ir pasinaudojama situacija bei bandoma neteisėtai disponuoti mokestine sistema, kai privatūs poreikiai deklaruojami kaip verslo poreikiai.

Plačiau
Prekybos pramonės ir amatų rūmai atkreipia dėmesį į spragą Darbo kodekse
2021-05-13

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA) kreipėsi į Ministrę Pirmininkę, socialinės apsaugos ir darbo bei ekonomikos ir inovacijų ministres, taip pat trišalę tarybą, siūlydama koreguoti LR Darbo kodekso 56 straipsnio nuostatas. Šį kreipimąsi paskatino dėl ekstremalios situacijos ir karantino susidaręs teisinis paradoksas, kuriuo pradedama piktnaudžiauti, ypač paslaugų sektoriuje.

Plačiau
Europos prekybos ir pramonės rūmų (EUROCHAMBRES) Prezidento Christoph Leitl pranešimas
2021-05-12

Mieli draugai ir partneriai, pateikiame jums daugiau informacijos.

Plačiau
Netektis visai Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenei
2021-05-07

Su dideliu liūdesiu pranešame apie netikėtą Šarūno Davainio mirtį. Š. Davainis buvo vienas pirmųjų Lietuvos verslininkų, aktyvus visuomenės veikėjas, savo veikla dar iki Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo ir jos atkūrimo aušroje rodęs mums naujos visuomenės vertybes – verslumą, aktyvų visuomeninį darbą.

Plačiau
Projektas „Jaunimo ir smulkiojo verslo subjektų verslumo skatinimas“, Nr. 12.0.1-CPVA-K-204-02-0024
2021-05-07

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija pradeda įgyvendinti projektą „Jaunimo ir smulkiojo verslo subjektų verslumo skatinimas“, bendrai finansuojamą Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos 12 prioriteto „Techninė parama, skirta informuoti apie veiksmų programą ir ją vertinti“ 12.0.1-CPVA-K-204 priemonės „Komunikacija apie ES investicijas“ (toliau – Projektas).

Plačiau
LPPAR bendruomenė palaiko strateginę ŠMS ministerijos kryptį, bet primena ir einamąsias problemas
2021-05-04

Gegužės 4 d. vyko nuotolinis Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų (toliau - LPPAR) bendruomenės susitikimas su Švietimo, mokslo ir sporto ministre Jurgita Šiugždiniene, kurio metu buvo aptarta problematika ir planai bendrojo ugdymo, profesinio rengimo, aukštojo mokslo, taip pat ministerijos bendradarbiavimo su socialiniais partneriais ir susijusiose srityse.

Plačiau
Susitikime su LR Prezidentu aptartos mokestinės ir šešėlio mažinimo iniciatyvos
2021-04-28

2021 m. balandžio 27 d. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos (LPPARA) prezidentas Rimas Varkulevičius dalyvavo nuotoliniame susitikime su LR Prezidentu Gitanu Nausėda bei kitų asocijuotų verslo struktūrų vadovais.

Plačiau
Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės susitikimas su LR Ekonomikos ir inovacijų ministre Aušrine Armonaite: ministerijos pastangos jaučiamos, bet problemų dėl paramos išlieka
2021-04-26

2021 m. balandžio 23 d. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų (LPPAR) bendruomenė susitiko su Ekonomikos ir inovacijų ministre Aušrine Armonaite aptarti esamų pagalbos priemonių verslui padėties ir naujų priemonių galimybių.

Plačiau
Nuotolinė konferencija „Žalioji ekonomika. Tvarus verslas“
2021-04-20

Gegužės 28 - 29 dienomis Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai rengia 12-ąjį tradicinį renginį "Verslas. Golfas. 2021".

Plačiau
Kviečiame dalyvauti Online konferencijoje „SKAITMENIZUOK‘is“
2021-04-13

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai 2021 m. balandžio 21 d. 13 val. organizuoja Online konferenciją „SKAITMENIZUOK‘is“, kurioje bus kalbama apie tai, kodėl mums turėtų rūpėti skaitmenizacija?

Plačiau
Perėjimas prie paskirstytojo pelno apmokestinimo paskatintų įmones investuoti į modernesnes gamybos technologijas
2021-04-09

Lietuvos verslo organizacijos – Lietuvos darbdavių konfederacija, Lietuvos pramonininkų konfederacija ir Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija – kreipėsi į Finansų ministeriją, ragindamos dar šiais metais keisti įmonių pelno mokestį, pereinant prie paskirstytojo pelno apmokestinimo (ir/ar bet kuriuo atveju atsisakant reinvestuoto pelno apmokestinimo), nustatant  įsigaliojimą nuo 2022 m sausio 1 d. 

Plačiau
Pramonė siūlo darbuotojus skiepyti vienu metu, siūlo savo lėšas ir išteklius
2021-04-02

Daugiau kaip 2000 įmonių vienijanti Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA) penktadienį kreipėsi į Ministrę Pirmininkę Ingridą Šimonytę, sveikatos apsaugos ministrą Arūną Dulkį bei ekonomikos ir inovacijų ministrę Aušrinę Armonaitę siūlydama svarstyti darbuotojų skiepijimo įmonėse vienu metu galimybę.

Plačiau
Susipriešinimas dėl ES minimalaus darbo užmokesčio direktyvos
2021-03-24

ES komisijos teikiama direktyva siūlo vienodinti minimalaus darbo užmokesčio nustatymą šalyse narėse. Šį klausimą nagrinėja Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitetas ir turi pateikti savo nuomonę.

Plačiau
Renginys Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams „Žiedinės ekonomikos kelrodis I Procesas ir nauda“
2021-03-12

Renginys skirtas Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams.

Plačiau
Susitikimas su Jungtinės Karalystės (JK) ambasados Vilniuje darbuotojais
2021-03-10

Šiandien, 2021 m. kovo 10 d., Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės nariai susitiko su Jungtinės Karalystės (JK) ambasados Vilniuje darbuotojais ir JK Tarptautinės prekybos departamento pareigūnu.

Plačiau
Seminaras Rūmų nariams – valstybės pagalba teikiama per INVEGĄ
2021-02-18

Seminaro laikas – vasario 24d. 10 val. Vieta:  ZOOM platforma. Registracija vykdoma iki vasario 23 d. 12 val. Jūsų regioniniuose Rūmuose arba Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijoje adresu info@chambers.lt.

Plačiau
Rūmų bendruomenės susitikimas su LR VRM ministre A.Bilotaite
2021-02-11

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovai ir rūmų bendruomenės nariai šiandien susitiko su LR Vidaus reikalų ministre Agne Bilotaite, viceministrais Arnoldu Abramavičiumi ir Vitalij Dmitrijev, aptarti verslo keliamų klausimų.

Plačiau
EUROPOS EKONOMINĖ APŽVALGA 2020 (vykdo Eurochambers)
2021-01-28

Europos šalių Rūmai po Europos Parlamento balsavimo prašo daugiau paprastumo ir proporcingumo.

Plačiau
Rūmų bendruomenės susitikimas su LR Susisiekimo ministru ir jo komanda
2021-01-27

2021 m. sausio 27 d., Vilnius. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai šiandien susitiko su LR Susisiekimo ministru Mariumi Skuodžiu, Ministerijos kancleriu Ramūnu Dilba, viceministrėmis Agne Vaiciukevičiūte ir Loreta Maskalioviene bei ministro patarėjų komanda aptarti Rūmų bendruomenės keliamus klausimus, verslo problemas, pateikti pasiūlymus, kaip gerinti situaciją susisiekimo sektoriuje.

Plačiau
Kviečiame dalyvauti konkurse “Lietuvos Eksporto prizas 2020”
2021-01-14

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija rengia konkursą “Lietuvos Eksporto prizas 2020” ir kviečia įmones dalyvauti.

Plačiau
Prekybos, pramonės ir amatų rūmai nerimauja dėl išsiderėto vakcinų kiekio
2020-12-21

Pirmadienį Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA) ir penkių regioninių prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovai kreipėsi į Prezidentą Gitaną Nausėdą, Ministrę Pirmininkę Ingridą Šimonytę ir Seimo pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen dėl vakcinavimo apimčių didinimo ir proceso tobulinimo.

Plačiau
Prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia suvienodinti prekybos sąlygas
2020-12-17

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA) šiandien, ketvirtadienį, išplatino kreipimąsi LR ekonomonikos ir inovacijų ministrei Aušrinei Armonaitei, finansų ministrei Gintarei Skaistei, taip pat LR Vyriausybės kanceliarijai ir Seimo Ekonomikos komitetui. LPPARA atkreipia dėmesį į šiuo metu nevienodas sąlygas prekybos veiklai vykdyti.

Plačiau
Lietuvos Verslo Taryba prašo Ministrės Pirmininkės užtikrinti darbo grupės tęstinumą
2020-12-15

Lietuvos Verslo Taryba, vienijanti didžiausias šalies verslo asociacijas – „Investor's Forum“, Lietuvos darbdavių konfederaciją, Lietuvos pramonininkų konfederaciją ir Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociaciją – šiandien kreipėsi į LR Ministrę Pirmininkę Ingridą Šimonytę prašydama užtikrinti 2020 m. kovo mėn. sukurtos darbo grupės valstybės lygio ekstremaliosios situacijos priemonių taikymo verslui klausimais koordinuoti veiklos tęstinumą. Šią darbo grupę sudarė pagrindinių verslo asocijuotų struktūrų vadovai ir valstybės institucijų aukšto rango pareigūnai.

Plačiau