Naujienos

IV-OJI Klaipėdos regiono plėtros konferencija

spalio 24

Ketvirtadienį, spalio 26 d. nuo 10 val. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir juose veikiantis Europos įmonių tinklas ( Enterprise Europe Network) rengia IV – ąją kasmetinę Klaipėdos regiono plėtros konferenciją.

Pasak rūmų generalinio direktoriaus Viktoro Krolio, verslo konferencija skirta Klaipėdos regiono plėtros potencialui ir turimoms ar planuojamoms ambicijoms aptarti, sužinoti apie artimiausius pokyčius žemėtvarkos, statybų reguliavimo ir pajūrio saugomose teritorijose. Be valdžios institucijų sprendimų, kurie įtakoja tiek privačias, tiek viešąsias investicijas, susiduriama ir su ekonomikos realijomis, kurios lemia investuotojų Vakarų Lietuvoje sprendimus.

Anot Viktoro Krolio, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų rengiamos verslo konferencijos visada orientuotos į Vakarų Lietuvos verslą ir praktinę renginio jam naudą. Todėl nuolat didelio susidomėjimo sulaukia rūmų nario ir konferencijos  iniciatoriaus, advokatų profesinės bendrijos NOOR partnerio Povilo Karlono pranešimai. Šį kartą jis bus skirtas konkretiems teisinio reglamentavimo pakeitimams, kurie investuotojams ir plėtotojams yra jautriausi,  pristatyti. Didelio konferencijos dalyvių aktyvumo sulaukė ir paskelbta Klaipėdos miesto savivaldybės mero A. Vaitkaus pranešimo tema apie naujus ir tęstinius viešuosius projektus, kurie turėtų išsklaidyti viešojoje erdvėje sklindančias abejones dėl jų tęstinumo.

Konferencijos pabaigoje ją apibendrinant numatyta diskusija, kuriai renginio dalyviai jau pateikė klausimus apie viešosios ir privačios partnerystės projektų Klaipėdoje galimybes, palūkanų didėjimo kitąmet tendencijas ir pan.

Renginyje pranešimus skaitys: Aplinkos ministras Simonas Gentvilas, Klaipėdos miesto meras Arvydas Vaitkus, SEB banko ekonomistas Tadas Povilauskas, konsultacijų kompanijos Colliers partneris, investicijų, pramonės, logistikos paslaugų grupės vadovas Regimantas Kacevičius, advokatų profesinės bendrijos „NOOR“ partneris Povilas Karlonas. Savo praktine patirtimi plėtojant gyvenamąją statybą uostamiestyje dalinsis UAB Eriadas atstovas, projekto „Bastionų namai“ plėtotojas Donatas Jurevičius .

Konferencijoje ketina dalyvauti 80 Klaipėdos regiono įmonių atstovų.

Konferencijos programa