Naujienos

Kviečiame dalyvauti konkurse „Lietuvos eksporto prizas 2022“

sausio 11

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija rengia konkursą „Lietuvos Eksporto prizas 2022“ ir kviečia įmones dalyvauti.

Konkurse gali dalyvauti visos Lietuvoje registruotos gamybos ar paslaugų eksporto įmonės bei kitos su užsienio prekyba susijusios institucijos, nepriklausomai nuo jų narystės Rūmuose, asociacijose, konfederacijose ar kituose susivienijimuose. Kartą apdovanotos įmonės gali vėl dalyvauti konkurse, t. y. pretenduoti į apdovanojimus, tik po ketverių metų.

Papildoma nominacija „Lietuvos metų verslininkė/vadovė“ skirta pagerbti sėkmingai verslui vadovaujančiai moteriai.

Dėl pagrindinių vertinimo rodiklių ir paraiškų dalyvauti konkurse maloniai prašome kreiptis į regioninius Prekybos, pramonės ir amatų rūmus  (pagal įmonės registravimo vietą). Paraiškų dalyvauti konkurse laukiama iki š. m. vasario 24 d.

 

Lietuvos eksporto prizas

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei jų asociacija, siekdami plėtoti Lietuvos įmonių pagamintos produkcijos, atliekamų darbų ar teikiamų paslaugų eksportą, vertinti bei viešinti šio proceso tendencijas bei panaudoti tam palankias sąlygas, rengia  konkursą „Lietuvos eksporto prizas“.

Lietuvos eksporto prizo nuostatai

Eksporto prizo dalyvio anketa


Darbo žvaigždė

Darbo žvaigždės apdovanojimas pirmą kartą buvo įsteigtas 1939 metais. Tai – aukščiausias Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimas. „Darbo žvaigždė“ turėjo valstybės ordino statusą, juo už darbą Lietuvos ūkio gerovei buvo pagerbiami labiausiai pasižymėję verslininkai bei tarnautojai. Prieškario metu rūmų teikimu Ordiną skirdavo Finansų ministras, o jį teikdavo Respublikos Prezidentas. Kol nėra galimybių suteikti apdovanojimui ordino statusą, jis vadinamas tiesiog „Darbo žvaigžde“.


Lietuvos metų verslininkės/vadovės prizas

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (toliau tekste – Asociacija) vertina išskirtinę Lietuvos moterų – verslininkių ir įmonių vadovių iniciatyvą ir aktyvią jų veiklą. Skatindama moterų verslumą ir taikydama tarptautinėje verslo bendruomenėje pripažintas normas, tarp jų ir verslo etikos, ir, siekdama viešinti šio proceso tendencijas, Asociacija rengia kasmetinį „Lietuvos metų verslininkė / vadovė“  konkursą.

Konkurso nuostatai

Konkurso „Lietuvos metų verslininkė / vadovė“ dalyvės anketa